Сайт Ворсівської сільської ради

       В суботу  29 листопада 2014 року о 13.00 год в приміщенні клубу села Ворсівка відбудеться схід громади Ворсівської сільської ради.  Запрошуємо всіх жителів нашої громади прийняти активну участь у заході.

Сільський голова                           Петро Підручний

                                                               

       Україна 22 листопада  відзначає День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій.
      В усіх областях України (за винятком окупованого Криму) та у 32 країнах, де є українська діаспора, пройдуть пам'ятні заходи, зокрема традиційна громадська акція «Запали свічку пам'яті».
     О 16:00 год разом із загальнонаціональною хвилиною мовчання кожен громадянин може запалити свічку і встановити її на підвіконні (чи балконі), ушанувавши таким чином пам'ять мільйонів українців, убитих голодом.
    У цей жалобний день буде приспущено Державний прапор України. 

    П’ятого листопада в Іванківському районі Київської області в урочищі «Христя», що знаходиться за один кілометр від села Ставрівка і є територією мисливського господарства ТОВ СМГ «Полісся», виявлено загибель трьох диких кабанів. У відібраному для експертизи біологічному матеріалі фахівцями Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної медицини було виявлено збудника вірусу класичної чуми свиней.

У зв’язку з цим зазначене мисливське господарство було визнано неблагополучним по класичній чумі, тому із сьомого листопада та введено карантинні обмеження. Карантинною зоною визначено територію в радіусі десять кілометрів від села Ставрівка. Її межі проходять від села Сидоровичі по автотрасі до сіл Термахівка, Обуховичі, далі умовна лінія повертає до сіл Запрудка, Коленцівське, йде по річці Тетерев до села Підгайне, звідти — на села Старовичі, Мокра Корма, Рудня Сидоровицька і замикається в селі Сидоровичі.  

З метою посилення заходів по недопущенню занесення збудника класичної чуми свиней на територію району управління ветеринарної медицини в Малинському районі звертає увагу керівників мисливських господарств МРГО «ТМР» (Ю.Й. Гриниха),                                                                                         МРГО СМК «Паперовик» (В. С. Гуменюк), ТОВ «Світ прогресивних технологій» (О. Н. Камалетдінов) на необхідність:

1. Посилити спостереження за популяцією диких кабанів на території мисливських угідь з метою своєчасного виявлення хворих, підозрілих в захворюванні та їх трупів;

         2. Привести чисельність дикого кабана у відповідність до оптимальної та підтримувати її на рівні передбаченому проектом організації та розвитку мисливського господарства, з метою зменшення міграцій продовжити їх підгодівлю (встановлення додаткових кормових столів, забезпечення їх функціонування);                                                           

        3.  Забезпечувати відбір та доставку проб для лабораторних досліджень на КЧС та АЧС від усіх відстріляних диких свиней;

        4. Задля проведення моніторингу даного захворювання в зоні спостереження до 25 листопада провести відстріл  диких свиней з послідуючим лабораторним дослідженням біоматеріалу (крові, селезінки, лімфатичних вузлів) на КЧС та АЧС.

   У свою чергу  сільським та селищним голів необхідно сприяти службі ветеринарної медицини в проведенні заходів щодо вакцинації свиней приватного сектору проти класичної чуми та інформувати  всіх громадян, які утримують свиней в особистих приватних господарствах, про заходи щодо запобігання та розповсюдження інфекції. Зокрема, щоб запобігти зараженню, свиней необхідно утримувати лише у закритих приміщеннях та не допускати їх контакту з іншими тваринами або сторонніми особами Слід також періодично обробляти тварин та приміщення проти кровососних комах (вошей, бліх), постійно вести боротьбу з гризунами, утриматись від згодовування свиням продуктів тваринного походження. Недопустимою є купівля живих тварин, продуктів харчування або кормів у карантинній зоні та в місцях стихійної торгівлі. У разі виявлення трупів диких свиней, для недопущення розповсюдження інфекції заборонено підходити близько до них, торкатися та проводити їх переміщення.

   Водночас, при найменших ознаках захворювання тварин, а також про всі випадки їх загибелі, необхідно повідомляти державну службу ветеринарної медицини за телефоном 5-15-53. До прибуття представників ветслужби треба вжити таких заходів: ізолювати хворих і з підозрою на захворювання свиней у тому самому приміщенні, де вони перебували; не проводити забій і реалізацію тварин усіх видів (включаючи птицю) і продуктів їхнього забою (м’яса, сала, шкіри, пір’я тощо); не вивозити свиней, корми, обладнання, інвентар, гній та підстилку за межі господарства; заборонити в’їзд на територію господарства та виїзд з нього будь-якого транспорту; заборонити вхід на свою територію іншим громадянам; виходити самому за межі власного господарства тільки після ретельної очистки  та дезинфекції взуття; забезпечити щільність огорожі господарства, яка б не дозволяла вільне переміщення людей і тварин.

                  Віктор Гвоздецький, начальник управління  ветеринарної медицини

                                                                                                в Малинському районі.      

 

 


 

   14 жовтня 2014 року у селі Ворсівка встановлено та освячено козацького Хреста та пам’ятний знак на місці, де у 1649 році Війтом Запорожського війська Авраамом Мокрецьким  побудовано храм, який  в подальшому спалений  кримсько-татарською  ордою в кінці 17 – на початку 18 століття.

   Ідея встановлення пам’ятного знака належить місцевому історику Прокопенку Миколі Трохимовичу. Спільними зусиллями депутатів Малинської районної ради Кашиці В’ячеслава Михайловича, Костєрєва Віктора Івановича, Малегуса Ігоря Євгеновича, підприємців району Котлярського Бориса Ісаковича, Бондарчука Дмитра Івановича, сільського голови Підручного Петра Михайловича, козаків ворсівської сотні  передбачений обсяг робіт виконано.

 

 

 

14 жовтня за новим стилем - свято Покрови Пресвятої Богородиці або, як кажуть в народі, Святої Покрови. «Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду - льодом, а дівчат - шлюбним вінцем». В українських селах і досьогодні дотримуються давньої народної традиції справляти весілля після Покрови. Від Покрови і до початку Пилипівки - пора наймасовіших шлюбів в Україні.

На Покрову упродовж всього дня спостерігали за погодою: якщо з Півдня дув низовий вітер, зима буде теплою, якщо дув вітер із Півночі - холодною, із Заходу - сніжною. Коли протягом дня вітер змінює напрямок, то й зима буде нестійкою. Якщо на Покрову листя з вишень не опало, зима буде теплою, і якщо сніг не випав, то його не буде і в листопаді.

Цікаво, що в народі зберіглося повір’я , що у Пресвятої Діви є опікун Покров, якого просили: «Батеньку Покров, накрий нашу хату теплом, а господаря - добром».

Свято Покрови було введено у християнство в 10 столітті і має під собою чи то легенду, чи то подію, яка відбулася в Царгороді. Місто було оточене чужинцями, і Божа Мати начебто покрила своїм омофором городян, які молилися на всенічній службі у Влахерській церкві. Це побачив святий Андрій: пiд церковним склепiнням з’явилася Пресвята Богородица в оточеннi ангелiв, пророкiв i апостолiв і накрила своїм омофором православних християн. Це було провістям перемоги. Так і сталося: невдовзі надійшли воїни-захисники і звільнили населення від нападників.

Очевидно, цей сюжет і прислужився тому, що для козаків свято Покрови було найбільшим і найзначущим святом. В цей день у козаків відбувалися вибори нового отамана. Козаки вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею і покровителькою. На Запоріжжі в козаків була церква святої Покрови. В козацькій думі про Самійла Кішку співається:

А срібло-золото на три частини паювали:
Первую часть брали, на церкви накладали, На святого Межигорського Спаса,
На Терехтемировський монастир,
На святую Січовую Покрову давали -
Котрі давнім козацьким скарбом будували,
Щоб за їх, встаючи і лягаючи,
Милосердного Бога благали.

Відомий дослідник звичаїв українського народу Олекса Воропай писав, що після зруйнування Запорізької Січі в 1775 році козаки, що пішли за Дунай на еміграцію, взяли з собою образ Покрови Пресвятої Богородиці.

Козаки настільки вірили в силу Покрови Пресвятої Богородиці і настільки щиро й урочисто відзначали свято Покрови, що впродовж століть в Українi воно набуло ще й козацького змісту і отримало другу назву - Козацька Покрова. З недавніх пір свято Покрови в Україні вiдзначається ще й як день українського козацтва.

Отже сьогодні Покрова - це свято не тільки народне і релігійне, а й національне.

Одномандатний виборчий округ №66 (Житомирська область)

Центр виборчого округу: місто Малин. Опис меж виборчого округу: місто Малин, Брусилівський, Володарсько-Волинський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Радомишльський, Черняхівський райони.

Кількість зареєстрованих кандидатів у депутати -32

Кількість кандидатів у депутати, реєстрацію яких скасовано до дня виборів 0

Кількість кандидатів у депутати, які беруть участь у балотуванні – 32,

у тому числі висунутих:

- партіями          8

- шляхом самовисування                24

Баранівський Василь Федорович          народився 28 березня 1945 року в селі Барвінки Малинського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, головний науковий співробітник, Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування. Самовисування                              18.09.2014                

Безгласна Анжела Вікторівна                 народилася 8 липня 1977 року в смт Кринички Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.    Самовисування                                27.09.2014         

Бірюченко Володимир Львович           народився 2 вересня 1958 року в місті Житомирі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ДП ДАК "Хліб України" "Черняхівський елеватор", безпартійний, проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна".         Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна"                               22.09.2014         

Бондарчук Дмитро Володимирович народився 21 квiтня 1981 року в смт Черняхів Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "Торговий Дім "ДІАЛ", безпартійний, проживає в смт Черняхів Житомирської області, судимість відсутня, самовисування.              Самовисування                              30.09.2014         

Вареник Олександр Сергійович            народився 20 сiчня 1991 року в місті Москві, Росія, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник генерального директора з правових питань, ТОВ "Агрофірма Брусилів", безпартійний, проживає в смт Брусилів Житомирської області, судимість відсутня, самовисування.              Самовисування                              22.09.2014         

Варивода Валерій Якович         народився 14 травня 1957 року в селі Пляківка Кам'янського району Черкаської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Коростишів Житомирської області, судимість відсутня, самовисування.                 Самовисування                              19.09.2014         

Гук Володимир Миколайович               народився 5 березня 1964 року в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Християнсько-демократичної партії України, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.                 Самовисування                              15.09.2014         

Дзюблик Павло Володимирович         народився 18 вересня 1979 року в смт Черняхів Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Черняхівська районна державна адміністрація, безпартійний, проживає в смт Черняхів Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".                Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"                             23.09.2014         

Дубас Віктор Миколайович     народився 24 травня 1972 року в селі Заруддя Іванківського району Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в смт Коцюбинське Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.         Радикальна Партія Олега Ляшка                          28.09.2014         

Журавський Віталій Станіславович      народився 8 травня 1955 року в місті Володарськ-Волинський Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.             Самовисування                                05.09.2014         

Кацуба Микита Олександрович            народився 28 травня 1989 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, аспірант, філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.              Самовисування                              22.09.2014         

Кремпіц Яніна Янушевна          народилася 24 сiчня 1993 року в місті Біла Церква Київської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування. Самовисування                              16.09.2014         

Кузнецов Максим Михайлович            народився 24 березня 1993 року в місті Маріуполь Донецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Маріуполь Донецької області, судимість відсутня, самовисування.                 Самовисування                              28.09.2014         

Кузнєцов Василь Віталійович народився 18 травня 1970 року в місті Усть-Каменогорськ Східно-Казахстанської області, Казахстан, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова наглядової ради, ПАТ "Вишевичі Агротехніка", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.              Самовисування                              28.09.2014         

Куриненко Дмитро Андрійович            народився 9 травня 1984 року в місті Ровеньки Луганської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування. Самовисування                              30.09.2014                

Лисенко Олексій Юрійович     народився 16 травня 1959 року в місті Краснодар, Краснодарський край, Росія, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, Державний гемологічний центр України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.                 Самовисування                              27.09.2014         

Литвин Іван Володимирович народився 28 березня 1989 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, проходить військову службу, член Народної Партії, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.   Самовисування                              18.09.2014         

Лузін Сергій Альбертович        народився 17 травня 1966 року в смт Володарськ-Волинський Черняхівського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач лікувально-профілактичного відділення – лікар-хірург, медико-санітарна частина РСП "Київцентраеро" державного підприємства обслуговування повітряного руху України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.      Самовисування                              29.09.2014         

Михальчук Юрій Броніславович           народився 31 серпня 1971 року в місті Житомирі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Вінісіл", член Політичної партії "Воля", проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Воля".        Політична партія "Воля"                   28.09.2014         

Мойсеєнко Віктор Миколайович         народився 25 квiтня 1956 року в с. Чоповичі Малинського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування. Самовисування                              25.09.2014                

Музира Владислав Володимирович   народився 27 серпня 1971 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Столичне архітектурне бюро Андрія Волошина", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.       Самовисування                              18.09.2014         

Нагурний Василь Анатолійович             народився 6 серпня 1954 року в селі Тростянець Миколаївського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, головний лікар, КП "Стоматологічний центр", член Комуністичної партії України, проживає в смт Черняхів Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Комуністична партія України.          Комуністична партія України                               26.09.2014         

Остапчук Микола Миколайович          народився 30 серпня 1966 року в селі Жовтнівка Володарськ-Волинського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, член Партії "Справедливість", проживає в смт Черняхів Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія "Справедливість".           Партія "Справедливість"                           24.09.2014         

Пінський Олег Вікентійович     народився 17 серпня 1975 року в смт Нова Ушиця Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, доцент, заступник декана, факультет ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету, член Соціалістичної партії України, проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, самовисування.        Самовисування                                27.09.2014         

Пухтаєвич Михайло Георгійович          народився 15 серпня 1980 року в місті Житомирі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП "Проспект", безпартійний, проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".           ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"                 27.09.2014         

Русак Василь Степанович         народився 24 грудня 1972 року в селі Синьків Заліщицького району Тернопільської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, доцент, Житомирський національний агроекологічний університет, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, самовисування.      Самовисування                              25.09.2014         

Рябенко Петро Константинович           народився 14 листопада 1965 року в селі Калинівка Народицького району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, адвокатське об’єднання "Юридична фірма "Ешберрі Стоун", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".      політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"                   23.09.2014         

Сацюк Сергій Володимирович               народився 16 грудня 1985 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, головний державний ревізор-інспектор, Державна податкова інспекція Печерського району Головного управління Міністерства доходів і зборів України у місті Києві, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування. Самовисування                              30.09.2014                

Сергієнко Петро Миколайович             народився 12 липня 1964 року в селі Леніне Радомишльського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Радомишльська районна державна адміністрація, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Радомишль Житомирської області, судимість відсутня, самовисування.                 Самовисування                              29.09.2014         

Сіньков Віталій Миколайович                народився 28 жовтня 1972 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, СУІП "Іскор", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.            Самовисування                              24.09.2014         

Шевченко Євген Сергійович   народився 2 лютого 1983 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, начальник командно-штабної машини, окремий батальон спеціального призначення "Донбас" Національної гвардії України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.    Самовисування                              26.09.2014         

Яремчук Юрій Юрійович           народився 22 липня 1991 року в селищі Ясіня Рахівського району Закарпатської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в смт Ясіня Рахівського району Закарпатської області, судимість відсутня, самовисування.              Самовисування                              22.09.2014